Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні реалізує проєкт «Майстерня розвитку органів студентського самоврядування «aGAIN» 2.0»
З лютого по червень 2024 року ПРООН в Україні планує втілити вищевказаний проєкт для внутрішньо-переміщених закладів вищої та фахової передвищої освіти з Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.
Основна мета Майстерні пов’язана з розвитком спроможностей студентів як носіїв потужного потенціалу ставати агентами змін та провайдерами соціальної згуртованості в громадах, а також сприянням їх активної залученості до процесів відновлення на рівні закладу освіти та громади. За результатами конкурсного відбору буде обрано 5 ОСС внутрішньо-переміщених закладів освіти, що візьмуть участь в проєкті цього року.
Формат Майстерні передбачає проведення 1-денного навчання на базі кожного з обраних закладів освіти для 20 представників/-ниць активної молоді та членів/-кинь відібраних ОСС, конкурсу студентських мініпроєктів, їх подальшої реалізації до середини 2024 року та фінальної події, що відбудеться в червні та об'єднає 50 студентських лідерів України. Дану ініціативу організовано Програмою розвитку Організації Об’єднаних
Націй (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery - Розширення можливостей громад в Україні»,
та Уряду Данії.
Офіційний анонс та реєстраційну форму можна знайти за посиланням https://bit.ly/49rbt2W.
Реєстрація триває до 18 лютого 2024 року. Усі витрати, пов’язані з реалізацією даного проєкту, покриваються ПРООН.