A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білокуракинська селищна військова адміністрація
Сватівського району Луганської області

Щодо Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»

Дата: 31.01.2024 09:28
Кількість переглядів: 13

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує результати Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України. Всеукраїнський конкурс ініційовано і проведено Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національної академії педагогічних наук України, Європейської культурної асамблеї, Київської міської державної адміністрації, Всеукраїнського товариства «Знання» України та ін. Метою Конкурсу є сприяння утвердженню української національної та громадянської ідентичності, поширення патріотичних ідей, виявлення і підтримка обдарованої молоді, заохочення до патріотичної творчості захисників і захисниць України через участь у
мистецьких проектах, підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури й мистецтва, створення умов для її творчого зростання. Прийом конкурсних робіт тривав з 10.10.2023 по 06.01.2024, за вказаний період у Всеукраїнському конкурсі взяло участь 20187 учасників. До оцінювання робіт конкурсантів були залучені: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань. За результатами відбору Всеукраїнського Конкурсу визначено переможців.


Дипломом І ступеня нагороджуються:
1. Д’яченко Світлана Геннадіївна - заступниця директора з навчально-виховної роботи та
учитель етики Пирогівського ліцею Глобинської міської ради Кременчуцького району
Полтавської області;
2. Кондратенко Катерина Віталіївна - учителька правознавства та громадянської освіти ліцею
No9 «Гармонія» Оболонського району м. Києва, студентка Київського національного
економічного університету імені Вадима Гетьмана;

3. Юрченко Тамара Миколаївна - заступник директора НВР, КЗО "Васильківське професійно-
технічне училище" Дніпропетровської обласної ради»;

4. Пічугін Данило Андрійович - студент ЛННІ імені Є.О.Дідоренка Донецького державного
університету внутрішніх справ;
5. Марашкін Володимир Михайлович - студент Університету сучасних знань Всеукраїнського
товариства «Знання» України;
6. Самохіна Дар’я Романівна - студентка Маріупольського державного університету;
7. Кабанець Єлизавета Миколаївна - студентка Юридичного факультету Національного
авіаційного університету;
8. Діденко Анастасія Романівна - учениця 8 класу опорного закладу «Хорольська гімназія
Хорольської міської ради Лубенської ради Полтавської області»;
9. Кожушко Уляна Володимирівна - ліцеїстка Юридичного ліцею ім. Я. Кондратьєва
Національної академії внутрішніх справ;
10. Чернишева Вероніка Дмитріївна - учениця 11 класу комунального закладу «Харківський
ліцей No 142 Харківської міської ради»


Дипломом ІІ ступеня нагороджуються:

1. Євстратенко Богдана Валентинівна - головний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту
Ріпкинської селищної ради Чернігівської області;
2. Осадча Наталія Олександрівна - учителька української мови та літератури ліцею «Крила
України» Знам’янської міської ради Кіровоградської області, старший учитель, спеціаліст
вищої категорії;
3. Санкович Марія Василівна - вчителька історії Яблуницького ліцею Поляницької сільської
ради, аспірантка Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника;
4. Волобуєв Микита Андрійович - слухач Донецького державного університету внутрішніх
справ;

5. Гриняк Вікторія Андріївна - методистка Малої академії наук, учнівської молоді Івано- Франківської міської ради, студентка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;
6. Юрків Соломія Юріївна - студентка Прикарпатського фахового коледжу лісового
господарства та туризму;
7. Кириленко Андрій Андрійович - слухач Донецького державного університету внутрішніх справ;
8. Нехаєнко Софія Вадимівна - студентка ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»;
9. Пятков Ярослав Олександрович - курсант Криворізького ННІ Донецького державного університету внутрішніх справ;
10. Руденко Наталія Сергіївна - студентка Білоцерківського національного аграрного університету;
11. Свіріденко Дар’я Олександрівна - студентка ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»;
12. Цвєткова Мілєна Андріївна - курсантка Харківського національного університету внутрішніх справ;
13. Червінець Аліна Русланівна - студентка Білоцерківського національного аграрного університету;
14. Юрик Ростислав Олексійович - студент Університету ім. Коменського в Братиславі
(Словаччина), студент Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини;
15. Васьків Юліана Романівна - учениця Мальчицького ЗЗСО І-ІІ ступенів Івано-Франківської селищної ради;
16. Кебіч Анна Леонідівна - учениця 11 класу КЗ «Харківський ліцей No 142 Харківської міської ради»;
17. Яковець Альбіна Григорівна - учениця 11 класу Філії «Малинецький заклад загальної середньої освіти I-IIст.», Чернівецька область;
18. Маркевич Ніка Данилівна - учениця 8 класу Білилівського ліцею Ружинської селищної ради Житомирської області;
19. Чорний Вадим Андрійович - здобувач освіти ДНЗ «Вище професійне училище No11 м. Хмельницького»;
20. Яник Олександр Олександрович - учень 10 класу Станіславського ліцею ім. К.Й. Голобородька Станіславської сільської ради Херсонського району Херсонської області;

Дипломом ІІІ ступеня нагороджуються:
1. Базаєв Олексій Дмитрович - вчитель КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No 29 Маріупольської міської ради Донецької області»;
2. Агаркова Аліна Володимирівна - Вчитель ЗЗСОNo1 Токмацької міської ради Запорізької області;
3. Кисорець Тетяна Іванівна - асистентка вчителя Масевицький ліцей, Рівненська область;
4. Куртенко Тетяна Миколаївна - вчителька української мови та літератури КЗ «Вінницький ліцей No 36»;
5. Наумейко Наталія Василівна - викладачка української мови та літератури Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій;
6. Одинак Зірка Михайлівна - методистка Міського палацу дітей та юнацтва м.Чернівців;
7. Соломенна Ганна Олександрівна - педагог – організатор Великобобрицького ліцею
Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області;
8. Тарнавська Крістіна Василівна - викладачка Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу;
9. Шипілова Ганна Володимирівна - Вчитель мистецтва та етики Краматорського НВК (ЗОШNo6-ДНЗ);
10. Аврамова Валерія Іванівна - студентка Одеського державного аграрного університету;

11. Бас Аліна Андріївна – студентка ВСП «Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка»;
12. Бабенков Нікіта Євгенович - cтудент ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж державного торгововельно-економічного університету»;
13. Барановський Владислав Григорович - студент Житомирського державного університету ім. Івана Франка;
14. Бессмертна Мілана Спартаківна - курсантка Криворізького ННІ Донецького державного університету внутрішніх справ;
15. Бородай Софія Андріївна - студентка Донбаської державної машинобудівної академії;
16. Бреславець Яна Олександрівна - студентка Криворізького ННІ Донецького державного університету внутрішніх справ;
17. Валюх Вікторія Олексіївна - студентка Сумського будівельного коледжу;
18. Варава Даяна Віталіївна - студентка КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж
ім. А.С.Макаренка»;
19. Васюта Юлія Володимирівна - ад’юнктка Національної академії внутрішніх справ;
20. Виноградов Владислав Олександрович - здобувач освіти ВСП «Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу ДДМА»;
21. Волянська Валентина Михайлівна - студентка 4-го курсу «Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж»;
22. Галацан Варвара Андріївна - студентка ВСП «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка»;
23. Герасичук Вероніка Олександрівна - студентка Одеського державного аграрного університету;
24. Горбань Владислав Володимирович - студент ВСП «Фаховий коледж інформаційних
технологій Національного університету «Львівська політехніка»;
25. Горобець Тетяна Мирославівна - курсантка ННІ No1 Національної академії внутрішніх справ;
26. Грабовська Ірина Дмитрівна - студентка Одеського державного аграрного університету;
27. Ковбаса Євген Іванович - студент Донбаського фахового коледжу технологій та управління;
28. Хилобокий Максим Олександрович - курсант Харківського національного університету внутрішніх справ;
29. Йонко Наталія Анатоліївна - здобувачка вищої освіти ДЗ «Луганський державний медичний університет» (м. Рівне);
30. Івах Марія Всеволодівна - студентка Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ;
31. Кащук Наталія Андріївна - студентка ВСП «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка»;
32. Коломієць Дар’я Олександрівна - студентка Білоцерківського національного аграрного
університету;
33. Кондратюк Анастасія Анатоліївна - студентка Одеського державного аграрного університету;
34. Кондратюк Ірина Анатоліївна - студентка Одеського державного аграрного університету;
35. Головко Вікторія Олегівна - студентка факультету культурних креативних індустрій Київського національного університету технологій та дизайну;
36. Кравчук Анна Юріївна - студентка факультету транспорту, менеджменту та логістики Національного авіаційного університету;

37. Красняк Владислав Олегович - студент Фахового Коледжу електронних приладів Івано- Франківського національного технічного університету нафти і газу;

38. Кривенко Уляна Станіславівна - студентка Кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки Національного авіаційного університету;
39. Кузнєцова Валерія Юріївна - курсантка ННІ No1 Національної академії внутрішніх справ;
40. Лазарь Анелія Василівна - студентка КЗ ЛОР «Самбірський фаховий педагогічний коледж імені Івана Филипчака»;

41. Лапуняк Володимир Володимирович – студент ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування»;
42. Лисенко Анна Олегівна - студентка Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини;
43. Львович Ганна Сергіївна - студентка Одеського державного аграрного університету;
44. Ляшенко Богдан Михайлович - студент Національного авіаційного університету;
45. Антоненко Марія Віталіївна - студентка Маріупольського державного університету;
46. Мартиненко Анна Валентинівна - студентка Одеського державного аграрного університету;
47. Марченко Юлія Петрівна - студентка Факультету транспорту, менеджменту та логістики Національного авіаційного університету;
48. Орищук Ольга - студентка Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича;
49. Пастухов Олександр Олександрович - студент Одеського національного медичного університету;
50. Пічкурова Ірина Дмитрівна - студентка Національного авіаційного університету;
51. Романів Софія Андріївна - студентка ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування»;
52. Росла Дарина Валеріївна - студентка Факультет транспорту, менеджменту та логістики Національного авіаційного університету;
53. Савченко Володимир Сергійович - студент Одеського державного аграрного університету;
54. Співак Владислав Михайлович - студент ННІ міжнародних відносин Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка;
55. Тарасенко Вадим Сергійович - студент Одеського державного аграрного університету;
56. Тесак Оксана Богданівна - студентка ННІ екологічної економіки і менеджменту Національного лісотехнічного університету України;
57. Толстошеєв Святослав Ігорович - студент факультету інформаційних технологій Національного університету біоресурсів і природокористування України;
58. Туливітер Діана Олександрівна – студентка Ржищівського індустріально-педагогічного
фахового коледжу (Київська область);
59. Хіміч Ірина Сергіївна - студентка факультету української та іноземної філології Ізмаїльського державного гуманітарного університету ;
60. Царенко Ольга Олександрівна - студентка Національного авіаційного університету;
61. Чабан Артем Анатолійович – студент факультету інформаційних технологій Національного
університету біоресурсів і природокористування України;
62. Чайковська Катерина – студентка Одеського державного аграрного університету;
63. Черней Дарина Русланівна - студентка ПВНЗ «Буковинський університет»;
64. Коваль Влада Сергіївна - студентка Національного університету «Чернігівська політехніка»;
65. Чінчін Крістіни Іванівни - студентка Економіко-правового факультету Маріупольського державного університету;
66. Шевченко Дарина Павлівна - студентка Київського фахового коледжу туризму та
готельного господарства;
67. Бохенок Мар’яна Романівна – здобувачка Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі;
68. Якимів Тетяна Ярославівна - студентка Львівського національного університету природокористування

Дипломом ІІІ ступеня серед учнів та ліцеїстів нагороджуються;

1. Бабій Максим Сергійович;
2. Бенера Софія Вячеславівна;
3. Бичков Костянтин Романович;
4. Блоха Андрій Олександрович;
5. Бовкун Анастасія Олександрівна;
6. Бондар Да`ря Олександрівна;
7. Бочаров Денис Владиславович;
8. Венька Владислава Богданівна
9. Гаврилюк Олександра Олександрівна;
10. Гольнів Дарина Сергіївна;
11. Гончар Олександра;
12. Жовнір Євген Олегович
13. Забара Мілана Володимирівна
14. Замула Микола Олегович
15. Іванова Оксана
16. Іванченко Лілія Сергіївна
17. Кичук Богдана Олександрівна;
18. Клим Дарина;
19. Коваленко Дарія Юріївна
20. Козлова Іванна
21. Кузьменко Дар’я Сергіївна
22. Куценко Вікторія Андріївна
23. Лавренко Єлизавета
24. Ланець Євгенія Олександрівна
25. Ластович Аріна Миколаївна
26. Левчунь Дарина Олександрівна
27. Леліца Олександра Олександрівна
28. Лещенко Діана Євгенівна
29. Лупа Дар'я Олександрівна
30. Майко Поліна Сергіївна
31. Максимюк Аліса Олегівна
32. Малинка Аліна
33. Мальцева Діана
34. Маркелова Дар’я Олександрівна
35. Матвієнко Кирило Дмитрович
36. Матвічук Катерина Олександрівна
37. Мінакова Руслана Сергіївна
38. Можаєв Дмитро Максимович;
39. Молчанова Анастасія
40. Мопанько Данило Миколайович
41. Назарко Анастасія Сергіївна
42. Напрягло Діана Іванівна;
43. Паращак Софія
44. Петрук Людмила Юріївна
45. Поляченко Анастасія Віталіївна
46. Рябчук Інна
47. Скоріщенко Анастасія Станіславівна
48. Степнова Єлізавета Вячеславівна
49. Тарасенко Катерини Олександрівни
50. Тимків Анастасія
51. Ткаченко Дмитрій Романович
52. Федорова Каріна Олександрівна
53. Хмель Оксана Степанівна
54. Хоптінська Аделіна
55. Цвях Аліна Ігорівна
56. Чернійчук Мар'яна
57. Чубак Констянтин
58. Шараєнко Богдан Володимирович
59. Шатненко Валерія
60. Шевчук Антоніна Русланівна
61. Щербініна Олександра Вадимівна
62. Яковенко Софія
63. Яковець Олександра Вікторівна

Детальніше за посиланням: www.facebook.com/institute2015
Вітаємо переможців та бажаємо учасникам подальших успіхів!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь