БОРТ 54: Документальний фільм пам'яті Тетяни Шутяк

Дата: 20.01.2024 10:00

Тетяна Шутяк, заступниця керівника патронатної служби МВС. Загинула під час жахливої авіакатастрофи в Броварах 18 січня 2023 року. «Вона дуже любила свою країну, свою землю, свій народ. І дуже любила життя. Сміливість і патріотизм у неї були з дитинства», — згадує матір Тетяни Валентина. Батьки розповідають, що вона з раннього дитинства дуже любила читати, знала англійську мову. У молодших класах почала грати в шахи та обігравала суперників, які були старшими за неї. Закінчила школу із золотою медаллю. Тетяна була дуже наполегливою та цілеспрямованою, надзвичайно любила свою роботу і ставила інтереси держави вище, ніж свої. 24 січня, за тиждень після авіакатастрофи, Тетяні мало би виповнитися 27 років… 🕯Пам'ятаємо всіх та сумуємо разом із рідними. У межах серії документальних фільмів «Борт 54» розповідаємо про співробітників системи МВС, які загинули під час авіакатастрофи в Броварах на Київщині 18 січня 2023 року.