Шановні земляки! Вітаємо вас з 81-річницею з Дня визволення Білокуракинщини від нацистських окупантів!

Дата: 19.01.2024 08:00

Друга світова війна принесла безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль. Змінюються покоління, але пам’ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться у наших серцях.
Ми ніколи не забудемо про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
Сьогодні ми живемо в умовах війни. За непростих обставин, до яких нас не готувало життя. Але ці випробування нас не зламали. Ми вистояли. І сьогодні прагнемо Перемоги і миру. І самі творимо дива! Найбільше диво творять наші військові. Ті, хто героїчно протистоять російським окупантам та виборюють наше право жити в мирі, бути вільними.
Ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності усім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам та військовим сьогодення. Ваш героїчний шлях є зразком сили духу й віри у щасливе майбутнє .

Бажаємо кожній родині – здоров’я, добробуту, мирного неба і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.