До уваги дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку в Білокуракинській селищній територіальній громаді Сватівського району Луганської області!

Дата: 29.12.2023 14:00

Відповідно до п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укпрофради від 11.12.1984 № 470 (далі – Правила) та згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 № 615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків» Вам необхідно оновити особисту інформацію, яка зберігається в особових справах при Білокуракинській селищній військовій адміністрації.

Для цього необхідно звернутись до:

-    Служби у справах дітей Білокуракинської селищної військової адміністрації

ssdbneloga@gmail.com

тел. +38(066) 409069 (в т.ч. Telegram);

-    Відділу соціального захисту населення Білокуракинської селищної ради

bil_ne.soc@ukr.net

тел. +38 (095) 5153062 (в т.ч. Telegram).