Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 08:00

Представляти громаду, знати проблемні місця і докладати всіх зусиль для їхнього вирішення – почесна і відповідальна місія. Ваші ініціативи, вимоги і пропозиції знаходили підтримку і втілювались у життя. І надалі будьте принциповими у відстоюванні інтересів громад. Саме від вашої діяльності залежить комфортне та безпечне життя наших людей.
Висловлюємо подяку всім представникам місцевого самоврядування за повсякденну нелегку працю. Зичимо терпіння, здійснення всіх задумів, невичерпної енергії, мирного неба над містами і селами та найскорішої Перемоги над ворогом!