Дата: 01.11.2023 11:00

Шановні мешканці громади!

З метою впорядкування та належної організації заходів, пов'язаних з перейменуванням вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об'єктів топоніміки, розташованих на території Білокуракинської селищної територіальної громади Сватівського району Луганської області, відповідно до законів України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» Білокуракинська селищна військова адміністрація Сватівського району Луганської області інформує про початок проведення громадського обговорення і внесення пропозицій (власних варіантів назв) щодо перейменування вулиць та провулків на території селищної територіальної громади і закликає громадськість, а також усіх бажаючих та не байдужих мешканців громади, активно долучитися до обговорення даного питання.

Громадське обговорення усіх запропонованих до перейменування назв вулиць та провулків на території нашої територіальної громади, у тому числі шляхом власних пропозицій, буде проведено у форматі онлайн-опитування за допомогою Google форми, розміщеної за посиланням https://forms.gle/yEpmsTUKzaVRLKXNA.

Звертаємо Вашу увагу, що усі анонімні пропозиції (зауваження), а також подані в формі ненормативної лексики до розгляду не приймаються та до результатів обговорення не включаються.

Громадське обговорення та прийом пропозицій з даного питання триватиме протягом двох тижнів – з 01 листопада по 15 листопада 2023 року включно.

Розраховуємо на Вашу небайдужість з даного питання й просимо активно долучитися до обговорення!