Інформаційні ресурси для роботи, навчання та відпочинку - Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Луганського обласного відділення НОК України

Дата: 12.10.2023 15:00

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України активно продовжують роботу з популяризації здорового способу життя, фізичної культури та спорту, з подальшого розвитку олімпійського руху серед здобувачів освіти навчальних закладів Луганської області. В онлайн і офлайн режимах організовується й проводиться безліч спортивних, фізкультурно-оздоровчих і розважальних заходів серед молоді, освітніх і пізнавальних програм та проєктів для школярів і студентів.

Вся ця інформація висвітлюється на офіційних інформаційних ресурсах:

►Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України:

сторінка Facebook

Tik Tok

►Луганського обласного відділення НОК України:

сторінка Facebook

LOONOC.lg/ сайт