Луганський прикордонний загін оголосив набір до своїх лав

Дата: 05.10.2023 10:00

3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса бере участь у боях за Бахмут, Лиман, Святогірськ, Кремінну.

На базі Луганського загону, який бере безпосередню участь у бойових діях з 2014 року, формується підрозділ нового зразку у складі Державної прикордонної служби України.
Він забезпечений сучасним озброєнням та технікою.

Наші військовослужбовці до того, як потрапити у зону бойових дій, проходять міжнародні навчання в країнах НАТО: Велика Британія, Іспанія, Німеччина тощо.
Які відбуваються за різними спеціалізаціями: від піхотинця, снайпера, оператора БПЛА, бойового медика до водія броньованої техніки та артилериста.

Відтепер у кожного є можливість мобілізуватися або підписати контракт саме з цим підрозділом, щоб дати відсіч ворогу в бою.

Для військовослужбовців, які вже проходять службу у лавах ДПСУ також є можливість переведення до загону.

Для цього необхідно заповнити анкету за посиланням: https://anketa-rec.dpsu.gov.ua/.