На пільгові ліки для жителів Луганщини окупанти за рік виділили менш ніж по одній копійці на людину, у Сєвєродонецьку вибірково видаватимуть унітази, ворог з повітря атакував Невське та Новоселівське

Дата: 29.09.2023 14:00

«Оперативна пауза в росіян на окремих напрямках спостерігається тільки на землі, бо вони зазнали значних втрат. Обстріли з літаків, гелікоптерів, а також артилерії не стихають. Учора авіаційних ударів зазнали Новоселівське та Невське. Від ствольної та реактивної артилерії постраждали Невське та Білогорівка», – поінформував  очільник Луганщини Артем Лисогор.

У так званій «лнр» пацієнти не можуть отримати ліки, які за  рецептом повинні видаватися безкоштовно або оплачуватися тільки частина вартості. Хворі вимушені купляти їх за власний рахунок.

Із бюджету на ці потреби на рік було виділено майже 1,5 мільярда рублів, але станом на кінець вересня використано трохи більше п’яти тисяч, що у середньому складає менше однієї копійки на людину за рік.

Майже усі гроші «застрягли» між профільним «міністерством» і аптеками, чиї видатки мав покривати бюджет.

У Сєвєродонецьку під час показового відновлення однієї з вцілілих багатоповерхівок населенню пообіцяли видати унітази.

Щоправда попередили – не вистачить навіть на ті квартири, чиї господарі залишилися в місті.

Необхідність встановлення цього елементу кожному необхідно буде доводити в індивідуальному порядку.