Як записатися на прийом до територіального органу ПФУ онлайн?

Дата: 29.09.2023 12:00

Записатися на прийом до органу Пенсійного фонду можна за допомогою сервісу попереднього онлайн-запису.

1. Увійдіть до особистого кабінету на вебпорталі Фонду, авторизувавшись будь-яким зручним способом (КЕП, Дія.Підпис чи ID.GOV.UA)

Вебпортал - https://portal.pfu.gov.ua/

2. У розділі «Комунікації з ПФУ» виберіть опцію «Запис на прийом» і натисніть кнопку «Записатися на прийом».

3. Виберіть найбільш зручний орган Фонду, сервісний центр, тему (питання), рік і місяць прийому.

4. Натисніть «Завантажити розклад».

5. У розкладі виберіть бажану дату та годину прийому (вільні години прийому позначено зеленим кольором).

6. Натисніть клітинку з бажаним часом, потім – кнопку «Записатися на прийом». Після цього з’явиться вікно зі створеним записом. За потреби талон із записом можна роздрукувати або скасувати запис.

7. Перевірити інформацію про попередній запис можна у розділі «Запис на прийом», де відображається поле «Мої записи на прийом».