Для формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб оголошується набір членів Ради

Дата: 07.09.2023 18:24

Відповідно до розпорядження начальника Білокуракинської селищної військової адміністрації Сватівського району Луганської області від 14.04.2023р. № 36 при Білокуракинській селищній військовій адміністрації з метою вирішення питань пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб створена Рада з питань внутрішньо переміщених осіб.

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2023  № 812 "Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб", потребується  оновлення складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб.

Для формування складу Ради оголошується набір членів Ради.

До складу Ради можуть входити громадяни України, яким виповнилось 18 років і які проживають на території Білокуракинської селищної територіальної громади і які є внутрішньо переміщеними особами, що обліковані на території України.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до Білокуракинської селищної військової адміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об'єднань документів в електронній формі та/або паперовій формі, а саме:

1) заява у добровільній формі;

2) документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України,  або відображення в електронній формі інформації, що міститься в документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України,  сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія(Дія) або єДокумент;

3) документа про освіту ( за наявності);

4) мотиваційного листа кандидата,  в якому викладаються обгрунтування для обрання його до складу Ради ВПО;

5) відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти;

6) довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки,  яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія(Дія) ( за наявності технічної можливості) або листа громадського об'єднання  щодо включення до складу Ради представника громадського об'єднання.

Документи приймаються до 21 вересня 2023р. за адресою:

м. Житомир, вуд.Чуднівська, буд.105 або

скан-копії на електронну пошту: b-ne_va@ukr.net

В разі виникнення питань, звертатися за телефоном 8(097)0923131.