Міністерство молоді та спорту України запрошує на Всеукраїнський форум «Як працювати під час війни» для представників молодіжних рад та активної молоді

Дата: 05.09.2023 14:27

Метою форуму є обмін досвідом та кращими національними практиками в напрямі розвитку молодіжних рад в Україні, напрацювання інструментів для участі молоді на різних рівнях в умовах війни.

Форум відбудеться 5-7 жовтня 2023 року в місті Вінниця.

Для участі у форумі потрібно заповнити реєстраційну форму до 24 вересня 2023 року (включно).

Посилання на форму: https://forms.gle/sN2XJDEXhS9gR3AY6

Інформацію про відібраних учасників форуму буде повідомлено додатково до 27 вересня 2023 року.

Додатково інформуємо, що витрати на проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок організаторів заходу.

Форум організований Міністерством молоді та спорту України, Вінницькою обласною військовою адміністрацією, Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації, громадськими організаціями Конгрес молодіжних рад України, Молодіжна платформа, Українська Асоціація Молодіжних Рад та об’єднанням Меморандум молодіжних рад / Memorandum of youth councils.