27,3 тис. знищених майнових об’єктів, 13 тис. пошкоджених – жителі Луганщини продовжують реєструвати зруйноване росіянами житло

Дата: 05.09.2023 10:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Громадянами області подано 40 457 інформаційних повідомлень про пошкоджене/знищене нерухоме майно.

27 372 із них стосуються знищених об’єктів нерухомого майна, 13 085 – пошкоджених.

У переліку 28 217 квартир, 11 207 будинків, 1033 приміщення.

Військовими адміністраціями територіальних громад опрацьовано 36 815 ІП. Це складає 91 % від загальної кількості.

Із них 28 206 ІП прив'язані до об'єктів Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації (РПЗМ).

8 609 ІП не підлягають обробці (через дублювання, некоректні дані, зокрема щодо адреси, власника майна тощо).

Всього до РПЗМ внесений 31 441 об’єкт нерухомого майна, у тому числі 10 047 будівель, 21 394 приміщення.

Нагадуємо, що тільки наявність у РПЗМ даних про пошкоджене чи знищене майно дасть можливість власнику отримати допомогу на його відновлення, компенсацію чи відшкодування в разі його знищення.

Подати ІП можна через засоби Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, з використанням мобільного додатка Порталу Дія або через адміністратора центру надання адміністративних послуг чи нотаріуса.

Коректна та якомога повна інформація, вказана вами в ІП, суттєво прискорить його опрацювання.

Якщо ви вже подавали ІП з коректними даними, повторно його надсилати не потрібно – це тільки уповільнить обробку інших ІП.