Послуги за місцем проживання ВПО надають 152 соціальних працівники нашого регіону

Дата: 31.08.2023 09:30

До 1 жовтня робота усіх установ - надавачів соціальних послуг Луганської області має бути відновлена.

Стан виконання відповідного доручення очільника регіону Артема Лисогора розглянули на засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при облдержадміністрації під головуванням заступниці голови облдержадміністрації Катерини Безгинської.

Зокрема, опрацювали питання надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам за місцем їх проживання.

Як зазначила директор Департаменту соціального захисту населення Елеонора Поліщук, наразі за місцем проживання ВПО послуги надаються 152 працівниками органів соціальної сфери, з них безпосередньо на місці працює 101 спеціаліст.

Усього ж до надання соціальних послуг залучені 177 працівників, з яких безпосередньо на місцях 134.

Послуги надаються через мережу гуманітарних хабів для жителів Луганської області.

Вона наголосила, що діяльність установ - надавачів соціальних послуг поступово відновлюється. Такі установи вже працюють у Біловодській, Білокуракинській, Гірській, Сєверодонецькій, Лисичанській, Новоайдарській, Рубіжанській, та Щастинській громадах. Всього відновлені 12 з 33 установ.

У цьому контексті Катерина Безгинська доручила начальникам місцевих військових адміністрацій проаналізувати послуги, які надаються внутрішньо переміщеним особам, та привести їх у відповідність до державних стандартів, а Департаменту соціального захисту ОВА звернути увагу на забезпечення послугами, які не можуть надаватись у віддаленому режимі.

Також члени Координаційного центру підтримки цивільного населення при облдержадміністрації заслухали звіт начальника Щастинської районної військової адміністрації Тетяни Новікової щодо з роботи з ВПО.