У Дніпрі розпочали видачу гігієнічних наборів для жителів Луганщини

Дата: 28.08.2023 16:45

Це допомога від міжнародної організації Action Against Hunger.

Вона розрахована на родини-ВПО з Луганщини, які мають дітей до 17 років і були зареєстровані у Кремінському хабі у місті Дніпро (вул. В. Антоновича, 89) до 1 серпня 2023 року.

Також наші переселенці отримали там понад 400 пакетів з продуктами.

Відвідувачів консультували психологи, медпрацівники, фахівець Пенсійного фонду України.

Надавалися бібліотечні послуги, відбулося заняття з мовленнєвого розвитку для дошкільнят. Запрацював «Клуб комп’ютерної грамотності» для дорослих і дітей.

У хабі в Рівному нафасували 1291 продуктовий набір, видали 519. Прийом громадян здійснили сімейний лікар, фахівець центру зайнятості.

У Київському гумхабі роздали 500 харчових пакунків, одяг та іграшки. ВПО консультували юрист і соціальний працівник БФ «Право на захист», фахівець із відновлення та започаткування бізнесу.

У Луцьку видавали продуктові набори, одяг, відбулися консультації психолога і терапевта.

В Андрушівці переселенці отримували продукти.

Спеціалісти Кремінського ЦНАПу продовжують надавати консультації внутрішньо переміщеним особам з питань компенсації за пошкоджене та зруйноване майно.

Телефони хабів:
- Рівне: 0958209742;