Відбувся захід до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України для ВПО з Луганщини

Дата: 24.08.2023 12:11

За підтримки почесного Консула Литовської Республіки в Україні Robertas Gabulas на базі Координаційного центру надання допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганської області в м.Житомир за участі працівників Білокуракинської селищної військової адміністрації, відділу культури і туризму Білокуракинської селищної ради, КЗ "Білокуракинський будинок культури ім.Т.Г.Шевченка" та волонтерки Галини Дюкарєвої проведено захід до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України для ВПО з Луганщини. На заході були присутні дітлахи та батьки з різних куточків Луганщини. Розпочався захід урочистим відкриттям та виступом начальника Білокуракинської селищної військової адміністрації Віталія Антоненка, який привітав з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України, побажав усім присутнім світлого, спокійного майбутнього, чистого неба і щоб стяг нашої Держави майорив в усіх куточках нашої Незалежної країни. Потім усім присутнім було запропоновано декілька локацій, почали з вікторини "Все буде Україна".

Далі, творче завдання "Розфарбуй символ України" кожна дитина виконала в патріотичній тематиці та своєму стилі.

Також, батьки і діти плели синьо-жовті браслети, як символ незламності та любові до рідного краю.

В знак пошани та пам'яті про загиблих воїнів, які боронили нашу неньку Україну, прикрасили жовто-синіми стрічками дерево.

Як символ віри в краще майбутнє вишили на карті України яскраве сонечко, щоб в нашій країні завжди були світлі, мирні дні під блакитним, чистим небом.

По завершенню заходу всіх дітлахів очікував сюрприз - подарунки ( набори кольорового тіста та термокружки), які залучені за підтримки Robertas Gabulas .

Всі діти та дорослі задоволені, зустріч пройшла в теплій, дружній, патріотично налаштованій атмосфері.