Від душі вітаємо вас зі знаменною датою – Днем Незалежності України!
Україна вдруге святкує День Незалежності в умовах повномасштабної війни.
Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи й самовизначення. З тієї пори, як була проголошена незалежність, наша країна пройшла декілька етапів духовного оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції й духовність нашого народу. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. І тому хочеться побажати, щоб кожен з нас, в першу чергу почав з власної незалежності! Нехай незалежно ні від чого, у нас виходить знаходити в житті позитивні моменти та радіти! Нехай це важливе свято додасть вам сил і здобутків в ім’я боротьби за нашу незалежну Батьківщину.
Прийде цей день та принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших: сіл, селищ, міст, районів, областей та усієї України!
Від щирого серця й від усієї душі зичимо землякам, рідним, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Зі святом Вас! З Днем Незалежності України!
Білокуракинська селищнавійськова адміністрація.