25 тисяч євро на розвиток бізнесу: українські компанії зможуть отримати гранти

Дата: 30.07.2023 09:00

За фінансування Європейського Союзу та Уряду Німеччини Український фонд стартапів запускає Велику грантову хвилю для українських підприємців. 30 малих і середніх компаній, які створюють інноваційні продукти та послуги або хочуть розширюватися на експорт, можуть отримати гранти до 25 тисяч євро від EU4Business. Їх виберуть незалежні експерти. Загальний бюджет грантів — 750 000 євро.

Щоб взяти участь у програмі необхідно:
- мати зареєстроване ТОВ;
- не вести бізнес на тимчасово окупованих територіях, у росії, білорусі та інших країнах, які входять до санкційного списку;
- мати від 11 до 100 найманих працівників;
- заробляти не більше ніж 10 млн євро на рік;
- не бути банкрутом та не мати боргів;
- розробляти інноваційні продукти або мати потенціал працювати на експорт.

Крім того, щонайменше 51% акцій вашого бізнесу має належати українцям.

Ознайомитися з деталями та заповнити заявку на участь можна на вебсайті Українського фонду стартапів: https://usf.com.ua/eu4business-2/

Дедлайн подання заявок — 18:00, 25 серпня 2023 року (п’ятниця).

Крім того, ви можете відвідати практичний воркшоп про деталі та умови проходження Грантового конкурсу. Воркшоп відбудеться 8 серпня. Щоб взяти участь, зареєструйтеся за посиланням до 6 серпня включно — https://forms.gle/C9rgZRrq8b7askCuU.
30 грантів по 25 000 євро на підтримку українського підприємництва стали доступними в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини й реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Інформаційні партнери: Міністерство цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес. Партнером-виконавцем ініціативи є Український фонд стартапів.