🖌⚖️ єРобота: Наступного тижня стартує ще одна хвиля подачі заяв на гранти для переробних підприємств

Дата: 27.07.2023 13:43

📝 Наступного тижня стартує чергова хвиля подачі заяв на гранти для переробних підприємств за урядовою програмою єРобота.

💬 "Критично важливо, щоб український 📈 бізнес працював і розвивався, попри війну. Адже 50% видатків бюджету країни фінансується за рахунок 💸 сплачених вітчизняним бізнесом податків та зборів. Саме ці кошти спрямовуються 🪖 на підтримку нашої армії, закупівлю озброєння. Уряд запровадив 📋 низку програм підтримки та стимулювання розвитку бізнесу, що мають допомогти йому не лише вижити, 💪 а й стати сильнішим, попри складні нинішні умови. Головний фокус – на 🏢 розвиток переробної галузі, ми маємо виробляти 💰 більше продукції з максимальною часткою доданої вартості як для українських споживачів, так і для експорту", – зазначила перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.

📆 Програма була запроваджена в липні минулого року, за нею можна отримати грант до 8 млн грн. За понад рік дії програми гранти від держави вже отримали понад 350 переробних підприємств на загальну суму 2 млрд грн.

🏛 Серед них – компанії, що займаються виробництвом:

▪️ харчових продуктів;

▪️ меблів;

▪️ металевих виробів;

▪️ текстильної та хімічної продукції;

▪️ виробів з деревини.

✅ Таким чином, ця програма підтримки буде стимулювати розвиток переробної галузі.

Територія права 🇺🇦 | Юридичний консультація ⚖️