ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!!!ПРОЄКТ «ШЛЯХ ДОДОМУ» ДОПОМОЖЕ ПОВЕРНУТИ ВАШУ ДИТИНУ НА ТЕРИТОРІЮ ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ

Дата: 24.07.2023 12:48

Під час повномасштабної війни Pосія перемістила тисячі українських дітей в РФ, на окупованій нею території України, а також в Білорусь; нав’язала їм російське громадянство, примусово всиновила російськими родинами та створила перешкоди для возз’єднання цих дітей із батьками та Батьківщиною. Чимало дітей через різні причини опинилися на захоплених росіянами територіях без біологічних батьків, і ворог перешкоджає вивезенню цих дітей на вільну територію України для возз’єднання з рідними сім’ями.

Українська мережа за права дитини в партнерстві з Міжнародною гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine реалізує проєкт “ШЛЯХ ДОДОМУ”, спрямований на пошук і повернення дітей, незаконно переміщених у РФ або на непідконтрольні уряду України території, а також на возз’єднання сімей, діти з яких опинилися в окупації без батьків.

Ця тема не може нікого залишити байдужим, й участь кожного з нас в інформаційній кампанії цього заходу допоможе ще більшій кількості нашим співгоромадян, в тому числі мешканців нашої громади, дізнатися про реалізацію проєкту “ШЛЯХ ДОДОМУ” та допоможе у поверненні дітей на територію вільної України.

�� МЕТА ПРОЄКТУ «ШЛЯХ ДОДОМУ»:

• розшукати й повернути додому якнайбільше українських дітей, переміщених у РФ або на непідконтрольні уряду України території, а також вивезти на територію вільної України дітей, які опинилися в окупації без батьків;
  • створити ефективний й максимально безпечний алгоритм повернення/вивезення дітей;
  • підготувати батьків/відповідальних дорослих до возз’єднання з дітьми, надалі підтримувати возз’єднані родини шляхом роботи з ними соціальних працівників, фахівців соціальної роботи, кейс-менеджерів, психологів.

У межах проєкту в червні 2023 року повернено додому 14 дітей – 4 хлопчики та 10 дівчат. З них 3 дитини перебували в рф, 11 дітей – на непідконтрольних уряду України територіях.

Якщо Ваша дитина стала жертвою переміщення в РФ або на непідконтрольну уряду України територію, будь ласка, зверніться за контактами:

�� Faceboo сторінка — Українська мережа за права дитини

�� Електронна адреса ucrn.office@gmail.com