Два виші з Луганщини готуватимуть резерв освітян для роботи на деокупованих територіях

Дата: 12.07.2023 09:00

Релоковані навчальні заклади визначено пріоритетними для забезпечення підготовки резерву освітян для роботи на деокупованих територіях.

Зокрема, йдеться про Луганський національний університет імені Тараса Шевченка та Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

Підготовка фахівців здійснюватиметься в межах коштів державного та регіонального замовлення.

Також до переліку увійшли Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського, Донбаський державний педагогічний університет, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Донецький національний технічний університет, Приазовський державний технічний університет, Донбаська державна машинобудівна академія, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, Маріупольський державний університет, Бердянський державний педагогічний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, Херсонський державний університет, Херсонська державна морська академія, Херсонський національний технічний університет.

Крім того, пріоритетними для підготовки резерву освітян для роботи на ДОТ є заклади вищої освіти областей, що межують із тимчасово окупованими територіями або території яких були частково окуповані чи прийняли велику кількість переміщених закладів освіти.