Грошова допомога дітям з медичними потребами.

Дата: 07.04.2023 14:19

До уваги мешканців Білокуракинщини, які з причини війських дій рф змушені були покинути власні домівки, мають статус внутрішньо переміщених осіб, проживають на підконтрольній частині України та виховують дітей віком до 18 років, які мають медичні потреби.

Луганське обласне відділення Міжнародної благодійної організації "Благодійний фонд СОС Дитяче містечко" в рамках проекту "Фонд гуманітарного фінансування" надає грошову допомогу для вирішення потреб таких дітей у лікуванні, діагностиці тощо у вигляді одноразової виплати у розмірі 5 000 тис. грн. (п'ять тис. грн.) на рахунок одного з батьків дитини за наявності заяви та відповідного пакету документів, а саме: копії паспорта заявника, якщо ID-паспорт, то копія витягу з реєстрації; копія РНОКПП; копія свідоцтва про народження дитини/дітей; копія медичного висновка/заключення, призначення лікарів дитини/дітей (видане не пізніше 3-х місяців від дати написання заяви); копія довідок ВПО заявника та дитини/дітей; реквізити рахунка заявника (номер IBAN, МФО, ІПН, назва банку, ПІБ); заява заявника; згода на збір та обробку персональних даних; згода на збір та обробку персональних даних дитини/дітей. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +380660409069 (контактна особа Марина Пугач).