8 квітня 2023 року на базі гуртожитку-шелтеру для ВПО Луганщини в Києві, працівниками КЗ"Білокуракинський будинок культури ім.Т.Г.Шевченка" до Великодніх свят був проведений майстер-клас : "Виготовлення патріотичних оберегів з фоамірану".

Дата: 08.04.2023 14:12

Участь в заході взяли всі бажаючі дітки та вихованці гуртка Лисичанського міського палацу культури на чолі з Галиною Дюкарєвою при гуманітарному хабі "Fox Hole". Діти мали змогу проявити фантазію та свої творчі здібності, тому кожен оберіг був унікальним та неповторним. Саме такими заходами ми розвиваємо уміння спілкуватися, співпрацювати та підтримувати товариські стосунки; формуємо національну свідомість, виховуємо патріотів рідної держави, повагу до її символів та любов до рідного краю.