Реєстр пошкодженого та зруйнованого майна (РПЗМ) під час військових дій

Дата: 27.04.2023 14:03

В Україні створено та постійно наповнюється Реєстр пошкодженого та зруйнованого майна (РПЗМ) під час військових дій. Адміністрування РПЗМ здійснює Міністерство цифрової трансформації України. Станом на 25 квітня 2023 року до Реєстру пошкодженого та знищеного майна через додаток "Дія" надійшло 11 інформаційних повідомлень щодо пошкоджених та зруйнованих будівель Білокуракинської територіальної громади. В межах компетенції відділом житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та землеустрою селищної військової адміністрації опрацьовано 100 % повідомлень. Основною проблемою під час опрацювання повідомлень є відсутність назви вулиці та номеру пошкодженого чи зруйнованого будинку.

Зазначена інформація необхідна для визначення реального стану житла громадян та яких коштів потребує Україна для відбудови житлової інфраструктури.