Дата: 13.01.2022 15:34

Фото без опису13 січня 2022 року селищний голова Сергій Сірик провів вперше в цьому році засідання комісії з питань захисту прав дитини Білокуракинської селищної ради. На порядку денному були розглянуті заяви законних представників двох малолітніх дітей та одного підлітка щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; питання стану подолання складних життєвих обставин одинокою матір’ю, яка перебуває у складних життєвих обставинах, дитина якої тимчасово влаштована до патронатної родини, намічено подальший план дій щодо співпраці соціальних структур   з указаною родиною, заслухано інформацію відділу Служба у справах дітей про стан виконання опікунами та піклувальниками своїх обов’язків стосовно підопічних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Білокуракинської селищної ради. За результатами обговорення та розгляду документів членами комісії у складі представників структурних підрозділів Білокуракинської селищної ради, відділу «Білокуракинське бюро правової допомоги» Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної  правової допомоги, Сватівської райдержадміністрації, Сватівського РВП ГУНП  та КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської СТГ були прийняті  відповідні рішення, пов’язані з необхідністю вжиття заходів з метою захисту прав та інтересів дітей.