Громаді повернуто 2 га землі з незаконного володіння

Дата: 04.01.2022 10:56

За результатами розгляду позову Сватівської окружної прокуратури Луганської області до мешканця селища Лозно-Олександрівка, Сватівського району, Луганської області судом припинено право оренди та витребувано з незаконного володіння, на користь територіальної громади, земельну ділянку сільськогосподарського призначення, площею 2 га, вартістю понад 700 тис. гривень.

Підставою для звернення стало виявлення у 2021 році порушення вимог земельного законодавства.

Прокурори встановили, що особа отримала у  власність дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення  площею понад 2 га, одна з яких була надана в оренду сільськогосподарській виробничій фірмі, що суперечить вимогам земельного законодавства щодо надання у власність земельної ділянки для особистого селянського господарства до 2 га.

Білокуракинський районний суд Луганської області підтримав позицію окружної прокуратури припинив право оренди та зобов’язав повернути земельну ділянку у розпорядження громади.