Позбавлення волі за ряд крадіжок

Дата: 16.12.2021 13:32

Білокуракинським відділом Сватівської окружної прокуратури Луганської області в суді підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжці), вчиненому  повторно, поєднаному з проникненням у сховище).

Встановлено, що в період з 02.07.2021 року по 16.07.2021 рік, раніше судимий мешканець с.Тимошине, Сватівського району, Луганської області, вчинив ряд тяжких злочинів проти власності. У даний період чоловік здійснював крадіжки продуктів харчування  з приміщення підвалу мешканця смт.Білокуракине. В результаті злочинних дій  потерпілому  завдано матеріальну шкоду на  суму 2100 грн..

За результатами судового розгляду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення та призначено покарання  у вигляді 5 років позбавлення. На даний час вирок не набрав законної сили.