13 грудня відбулось урочисте відкриття Центру первинної медико санітарної допомоги після капітального ремонту

Дата: 13.12.2021 15:49

13 грудня 2021 року об 11.00 відбулось відкриття Білокуракинського Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), що розташований по вул. Центральній, 72.

Капітальний ремонт будівлі Білокуракинського ЦПМСД виконано за кошти гранту Уряду Німеччини, наданих через KfW у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій.

У заході взяли участь:

• Білокуракинський селищний голова Сергій Сірик;
  • голова Сватівської РДА Олег Сліпець;
  • голова Сватівської районної ради Людмила Русанова;
  • виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов;
  • директор Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Артур Бродзінський;
  • директор ТОВ "Перша слоблжанська будівельна компанія" Шамарін Олександр;
  • представники органів місцевого самоврядування, місцевих громадських організацій та інші.

У рамках Проекту УФСІ VII проведено утеплення фасадів загальною площею 584 м кв, включаючи утеплення та оздоблення укосів, підшивка карнизу, облаштування вимощення, встановлення утеплених металевих вхідних дверей, навішування водостічної системи, ремонт ґанків, ремонт піддашків. Крім того, для ЦПМСД закуплено медичне обладнання, засоби індивідуального захисту та швидкі тести.

Загальна вартість будівельних робіт - 3,180 млн. грн.

Вартість медичного обладнання, швидких тестів та засобів індивідуального захисту - 0,51 млн. грн.

Термін виконання робіт: 09.04.2021 - 15.10.2021.

Кількість лікарів - 10. Кількість декларацій - 13500