У смт Білокуракине після капітального ремонту відкриється Центр первинної медико санітарної допомоги

Дата: 02.12.2021 13:48

13 грудня 2021 року об 11.00 відбудеться відкриття Білокуракинського Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), що розташований по вул. Центральній, 72.

Капітальний ремонт будівлі Білокуракинського ЦПМСД виконано за кошти гранту Уряду Німеччини, наданих через KfW у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій.

За попередньою інформацією, у заході братимуть участь:

• голова Луганської державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай (узгоджується);
  • Білокуракинський селищний голова Сергій Сірик;
  • виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов;
  • директор Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Артур Бродзінський;
  • представники органів місцевого самоврядування, місцевих громадських організацій та інші зацікавлені місцеві мешканці.

Заплановано оглянути об’єкт, дати коментарі засобам масової інформації. Орієнтовна тривалість заходу - до 1 година.

Опис об’єкту:

У рамках Проекту УФСІ VII проведено утеплення фасадів загальною площею 584 м кв, включаючи утеплення та оздоблення укосів, підшивка карнизу, облаштування вимощення, встановлення утеплених металевих вхідних дверей, навішування водостічної системи, ремонт ґанків, ремонт піддашків. Крім того, для ЦПМСД закуплено медичне обладнання, засоби індивідуального захисту та швидкі тести.

Загальна вартість будівельних робіт - 3,180 млн. грн.

Вартість медичного обладнання, швидких тестів та засобів індивідуального захисту - 0,51 млн. грн.

Термін виконання робіт: 09.04.2021 - 15.10.2021.

Кількість лікарів - 10. Кількість декларацій - 13500

Внесок громади: забезпечення підрядника безперебійним постачанням електро- та водоносіїв, проведення благоустрою прилеглої території по закінченні будівельних робіт.

Довідково

Загалом у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - Покращення первинної медицини в сільській місцевості - (УФСІ VII)» з коштів гранту Уряду Німеччини, наданих через KfW Українським фондом соціальних інвестицій в Луганській області буде відремонтовано 5 амбулаторій. Крім Білокуракинського ЦПМСД, що відкриється 13 грудня у Проекті беруть участь наступні заклади:

• амбулаторія № З ЦПМСД № 2, м. Лисичанськ;
  • Бондарівська сільська лікарська амбулаторія, с. Бондарівка Марківського району;
  • Штормівська сільська лікарська амбулаторія району, с. Штормове Новоайдарського району;
  • Нижньодуванська амбулаторія ЗПСМ, смт Нижня Дуванка Сватівського району.

Крім того, розпочалось впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VIII» (2021-2024 роки). У Луганській області у межах даного Проекту буде відремонтовано ще чотири медичні заклади: Старобільська багатопрофільна лікарня, Сватівська багатопрофільна лікарня, амбулаторія № 1 та№ 2 ЦПМСД м. Рубіжне, амбулаторія № 2 Сєвєродонецького ЦПМСД.