Дата: 17.11.2021 16:23

17 листопада 2021 року під головуванням заступника селищного голови Наталії Вервейко пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Білокуракинської селищної ради. На порядку денному розглядалися наступні питання: про доцільність влаштування малолітньої дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, до сім’ї патронатного вихователя; про можливість передачі неповнолітньої, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, для подальшого виховання батькові, який повернувся з місця позбавлення волі та звернувся з відповідною заявою до  Білокуракинської селищної ради; про стан виконання батьківських обов’язків багатодітної матір’ю стосовно чотирьох дітей; про утворення міждисциплінарної команди та затвердження індивідуального плану соціального захисту неповнолітньої дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах; про надання дозволу органу опіки та піклування на продаж майна, право користування яким має малолітня дитина; про розгляд заяви неповнолітнього дитини щодо надання йому статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. За результатами обговорення та розгляду документів членами комісії у складі представників структурних підрозділів Білокуракинської селищної ради, відділу «Білокуракинське бюро правової допомоги» Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної  правової допомоги, Сватівського РВП ГУНП  та КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської СТГ були прийняті  відповідні рішення, пов’язані з необхідністю вжиття заходів з метою захисту прав та інтересів дітей.

Відділ Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради