Сьогодні були підведені підсумки щодо голосування за проекти Бюджету участі Білокуракинської селищної ради на 2022 рік

Дата: 15.11.2021 15:33

Сьогодні були підведені підсумки щодо голосування за проекти Бюджету участі  Білокуракинської селищної ради на 2022 рік.  В цьому році було багато активних мешканців, які прагнули вирішити проблеми в різних сферах. На розгляд Координаційної ради було подано 20 проектних заявок, за які протягом 2 тижнів  мешканці громади віддавали свої голоси. Дякуємо всім активним мешканцям  за участь у конкурсі та ваше не байдуже ставлення до розвитку громади. В 2022 році планується реалізувати 7 проектів Бюджету участі на загальну вартість  - 699, 379 тис.грн. З детальною інформацією всі бажаючі можуть ознайомитися на офіційному сайті Білокуракинської СТГ в розділі Бюджет участі або  за посиланням  https://bilokurakynska-gromada.gov.ua/rezultati-golosuvannya-10-29-00-15-11-2021/ .