Заміна дверей та вікон в Паньківській гімназії

Дата: 04.10.2021 16:03

Заміна дверей та вікон в Паньківській гімназії

Паньківська гімназія працює з 1967 року. За весь час роботи в гімназії жодного разу не проводилися капітальні ремонти. Однією з найгостріших проблем в гімназії - стан дерев’яних вікон та дерев’яних дверей, які за час експлуатації (понад 50 років) зносилися, деформувалися, прогнили  рами та одвірки. Вікна та двері мають непривабливий, неестетичний вигляд. Значні кошти витрачаються на їх щорічне фарбування. Колектив школи та батьківський колектив кожен рік в холодну пору року самостійно утеплювалюють вікна, оббивають їх прозорою полиетиленовою плівкою для зменшення втрат тепла. Стан вікон та дверей  з кожним роком погіршується, тому першочергово для створення комфортних та безпечних умов було вирішено виконати заміну дерев’яних вікон на металопластикові та дерев’яних дверей на готові дверні блоки. Одним із шляхів вирішення стала  участь у проєкті «ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ У БІЛОКУРАКИНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ».

На теперішній час проект знаходиться на стадії завершення реалізації. В класній кімнаті 3 класу старі, зношені вікна замінені на нові та сучасні, що зразу змінило атмосферу класу та поліпшило умови перебування учнів під час освітнього процесу. В шкільному коридорі замінені двоє важких дерев’яних дверей на легкі та привабливі металопластикові.  Найближчим часом очікується заміна старих вхідних дверей на нові металеві, безпечні та міцні. Проєкт реалізовано на суму більше 50 тисяч гривень. Це тільки початок, але маленькі досягнення надихають на великі звершення. Ми маємо надію, що в Білокуракинській громаді такі проєкти набудуть розвитку, а наші сільські школи ставатимуть сучаснішими та зручнішими для навчання наших маленьких громадян.