На Білокуракинщині відзначили День фізкультури і спорту: що було цікавого

Дата: 14.09.2021 11:11

Фото без описуФізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Днями на спорткомплексі «Здоров’я» відбулась спартакіада Білокуракинської СТГ, присвячена Дню фізкультури і спорту України, з метою підведення підсумків наполегливих старань і зусиль у спортивному житті нашої славетної Білокуракинщини. Цього дня на спорткомплексі «Здоров’я» вітали всіх земляків, хто пов’язав своє життя зі спортом та крокує до досягнення великих вершин.

Після шикування команд під Гімн України відбулося урочисте підняття Прапору України, яке було надане ветеранам спорту Володимиру Боровенському, Анатолію Дашевському, Тетяні Єрємєєвій та майстру спорту Ользі Ликовій. Ведуча заходу Ніна Ланіна оголосила змагання відкритими. Слід зазначити, що поряд з молоддю згадали й ветеранів спорту: Олександра Дронова, Володимира Чижевського, Івана Лавренка, Івана В’ялого, Миколу Світличного, Анатолія Іщенка, Івана та Володимира Божків, Валерія Хідорян, Юрія Погребняка, Олександра Пахоленко та Олексія Силкіна.

До вітального слова було запрошено голову Білокуракинської СТГ Сергія Сірика, який сказав: «Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави та Білокуракинщини. Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді! Нехай для кожного жителя громади і фізкультура, і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості».

Також цього дня почесними грамотами та сувенірами за значний особистий внесок у розвиток та популяризацію спорту в Білокуракинській громаді, пропаганду здорового способу життя серед сільської молоді та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагородили: Сергія Овчаренка, Івана Світличного, Олександра Дронова, Дмитра Іванова, Івана Вялого, Олександра Мартиненка, Романа Курочку, Юрія Марченка та Сергія Косяченка. Свої нагороди отримали переможці та призери, кращі гравці Чемпіонату Білокуракинської селищної територіальної громади з футболу за правилами «Шкіряного м’яча»:

І місце – команда «Дніпро»;

ІІ місце – «Паньківка»;

ІІІ місце – «Луб′янка»;

кращий воротар – Сергій Вітер («Луб′янка»);

кращий захисник – Олександр Малик («Дніпро»);

кращий нападник – Андрій Писаренко («Паньківка»);

кращий бомбардир – Олексій Баган («Дніпро»).

Для ознайомлення з програмою змагань до слова був запрошений головний суддя, спеціаліст з питань молоді та спорту Білокуракинської СТГ Олександр Шестак. Він повідомив, що участь у змаганнях з міні-футболу (суддя – Віталій Курочка), настільного тенісу (суддя – Олександр Мартиненко), шашок (суддя – Олександр Волошин), шахів (суддя – Анатолій Бутко), легкої атлетики (чоловіки 1000 м/ жінки 800 м (суддя – Микола Пономаренко), перетягуванню канату (суддя - Микола Єрьоменко) взяло десять команд:

-      Просторівський старостинський округ;

-      Курячівський старостинський округ;

-      Павлівський старостинський округ;

-      Тимошинський та Олександропільський старостинський округ;

-      Шапарівський та Лизинський старостинський округ;

-      Паньківський та Цілуйківський старостинський округ;

-      Нещеретівський старостинський округ;

-      Луб′янський та Бунчуківський старостинський округ;

-      Дем′янівський та Коноплянівський старостинські округи;

-      команда «Дніпро».

Після досить тривалих спортивних баталій місця розподілилися наступним чином.

Міні футбол:

ІІІ місце - Дніпро;

ІІ місце - Нещеретівський старостинський округ;

І місце - Шапарівський та Лизинський старостинський округ.

Настільний теніс

Жінки:

ІІІ місце – Яружна Дарина (Тимошинський та Олександропільський старостинський округ);

ІІ місце – Головко Дарина (Курячівський старостинський округ);

І місце – Пащук Євгенія (Паньківський та Цілуйківський старостинський округ).

Чоловіки:

ІІІ місце – Силкін Олексій (Паньківський та Цілуйківський старостинський округ);

ІІ місце – Нємов Сергій (Дем′янівський та Коноплянівський старостинський округ);

І місце – Нещерет Сергій (Нещеретівський старостинський округ).

Шашки (жінки):

ІІІ місце – Пономаренко Альона (Курячівський старостинський округ);

ІІ місце – Хмеленко Галина (Павлівський старостинський округ);

І місце – Корінська Людмила (Луб′янський та Бунчуківський старостинський округ).

Шахи (чоловіки):

ІІІ місце – Шипілов В’ячеслав (Дем′янівський та Коноплянівський старостинський округ);

ІІ місце – Бутко Анатолій (Дніпро);

І місце – Стогнієв Олег (Павлівський старостинський округ).

Легка атлетика

Жінки:

ІІІ місце – Заїка Наталія (Паньківський та Цілуйківський старостинський округ);

ІІ місце – Солдатенко Світлана (Павлівський старостинський округ);

І місце – Мушніна Руслана (Нещеретівський старостинський округ).

Чоловіки:

ІІІ місце – Буряк Вадим (Курячівський старостинський округ);

ІІ місце – Писаренко Андрій (Паньківський та Цілуйківський старостинський округ);

І місце – Ткаченко Назар (Просторівський старостинський округ).

Перетягування канату:

ІІІ місце - Луб′янський та Бунчуківський старостинський округ;

ІІ місце - Паньківський та Цілуйківський старостинський округ;

І місце - Павлівський старостинський округ.

Тож, за результатами змагань, кращими у загальнокомандному заліку стали представники Павлівського старостинського округу, друге місце у команди Паньківського та Цілуйківського старостинського округу, а третє місце посіла команда Шапарівського та Лизинського старостинського округу.

Переможці та призери цих змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами Білокуракинської селищної ради та КУ БФСК «Здоров’я».