Співпраця – запорука успіху в майбутньому

Дата: 08.09.2021 15:16

Вирішуючи питання зайнятості жителів нашої громади Білокуракинська селищна рада впродовж багатьох років активно співпрацює з Білокуракинським районним центром зайнятості у напрямку організації і проведенні громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Щороку в бюджеті селищної ради передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які залучаються до участі в громадських роботах, затверджується перелік видів громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно корисну спрямованість.

Так, на початку 2021 року було укладено договір про організацію громадських робіт та фінансування їх організації. Це можливість фінансово підтримати безробітних громадян, що мешкають на території громади та додатково стимулювати мотивацію до праці з метою запобігання безробіттю.

За період з січня по травень 2021 року в громадських роботах прийняли участь 86 безробітних, на оплату праці яких витрачено з Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування  України на випадок безробіття більше 75 тис.грн. та з місцевого бюджету понад 110 тис.грн.

До переліку найбільш розповсюджених громадських робіт входять:
    • роботи із соціально-вразливими верствами населення та інші роботи соціального напрямку;
    • роботи із надання допомоги учасникам АТО та їх сім'ям;
    екологічний захист навколишнього середовища.

Проблемні питання є по кожному старостинському округу. Але завдяки довготривалій та плідній співпраці з Білокуракинським районним центром зайнятості багато з них вдається вирішувати спільно.