Дата: 31.08.2021 14:47

Фото без описуДнями в с. Цілуйкове відбулася знакова подія – завершено відновлення опор автомобільного моста через р. Козинка який з’єднує дві половини населеного пункту.

Побудований у далекому 1957 році з бутового каменю, в процесі 64-ої експлуатації без капітального ремонту та з плином часу, міст зазнав значних  руйнувань, що загрожувало  автомобільному  сполученню між двома частинами с. Цілуйкове.

За сприяння керівництва Білокуракинської громади було виділено необхідні матеріали, відновленням життєздатності об’єкта інфраструктури займались робітники з благоустрою Микола Двохіменний, брати Сергій та Іван Гороховацькі, Микола Тарасенко та Олексій Заїка під безпосереднім керівництвом старости села Олексія Застави. Було виконано бетонне підсилення опор моста та закладено шлакоблоком ніші опор, що утворились в результаті підмивання. Несучу здатність моста відновлено,  він став безпечним для пересування транспорту та пішоходів.