Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості, одвічної надії та дитинства

Дата: 01.06.2021 16:30

Фото без описуЩороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості, одвічної надії та дитинства. А дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Учасників святкового дійства привітала начальник відділу освіти Білокуракинської селищної ради Любов Зубкова, наголосивши, що саме в дітях ми вбачаємо сенс свого життя, в них втілюємо свої мрії, задля них працюємо, творимо і живемо. Діти є нашим найдорожчим скарбом, гордістю і надією.
     Свято супроводжувалося концертом для дітей. Ведучі радо  вітали  дітей,  батьків  та  гостей   з  Міжнародним  Днем Дитини   і бажали  всім,  щоб щастю кожної дитини не було кінця, що завжди над ними світило ясне сонечко, а небо було голубим і безхмарним.

В парковій зоні для дітлахів працювали локації: «Піратський острів», «Мо-мокос» (малюнок на асфальті), «Галасливий півень» (караоке), «Колобанча» (спортивні змагання), «Тик-так» (хореографія), «Розтягнута авоська» (батут), «Паперовий салют» (творча майстерня з кольорового паперу), «Смаколики», «Стоп-кадр» (фотосесія з казковими героями).

Кожен мав змогу отримати позитивні емоції та гарні враження від взаємного спілкування, поділитися радістю та святковим настроєм.

Захід підготували та провели педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості.