25 травня 2021 р. з метою запобігання порушенням прав та інтересів дітей у родинах, які перебувають у складних життєвих обставинах, було перевірено умови проживання родин на території с. Стативчине

Дата: 26.05.2021 14:50

25 травня 2021 р. з метою запобігання порушенням прав та інтересів дітей у родинах,  які перебувають у складних життєвих обставинах, працівниками відділу Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради, КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської СТГ та поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Сватівського РВП ГУНП в Луганській області перевірено умови проживання родин на території с. Стативчине. У ході заходу з батьками дітей проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо ведення здорового способу життя, підтримання у житлових приміщеннях належних умов для проживання та повноцінного розвитку дітей та про правові наслідки порушень прав та інтересів дітей згідно чинного законодавства.

Відділ Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради