Учні та викладачі КЗ "Дитяча школа мистецтв Білокуракинської селищної територіальної громади" здобули безліч нагород!

Дата: 20.05.2021 09:22

Неможливо уявити життя без музики, пісень та народного фольклору. У Білокуракинській громаді є багато талановитої молоді, і обдаровані діти мають можливість розвивати свої таланти за допомогою професійних викладачів музичної школи.

Учні постійно беруть участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях.

Так, за участь у Міжнародному фестивалі- конкурсі "Creative people fest", який відбувся у м.Київ, та в якому брали участь обдаровані діти більш ніж з 10 країн.

Компетентне журі високо оцінило майстерність наших зірочок. Маємо дуже гарні результати.

Шевченко Вероніка - сольний спів. Викладач Бугаренко Т.Ф. 1 та 2 місце у номінації "естрадний вокал".

Гаркава Софія - фортепіано. Викладач Ладнай Т.В. 3 місце номінація "інструментальне мистецтво".

2 учні викладача Бублік Л.В. посіли 3 місце - Пронь Іван та Букреєва Вікторія - скрипка у номінації "інструментальне мистецтво". Бондаренко Михайло - баян . Викладач Воропаєв О.В. зайняв 3 місце у номінації "інструментальне мистецтво".

Кудрявцев Анна - фортепіано. Викладач Чорнуха С.М. посіла 3 місце у номінації "інструментальне мистецтво". Бурківченко Поліна та Понятовський Артем- вихованці класу фортепіано. Викладач Куличенко В.О. посіли 3 місце у "номінації інструментальне мистецтво".

Взяли участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Україна єдина" та отримали призові місця:

1 місце посіли:

Шевченко Вероніка естрадний вокал. Віхрова Каміла академічний вокал. Концертмейстер Куличенко Віта Олексіївна. Клас викладача Бугаренко Тетяни Федорівни.

2 місце зайняли:

Віхрова Каміла - академічний вокал, Бондаренко Михайло - баян. Клас викладача Воропаєв Олександра Вікторович.

Лауреатом третьої премії стала Гаркава Софія фортепіано. Клас викладача Ладнай Тетяни Вікторівна.

Наші зірочки отримали медалі та дипломи. А від журі фестивалю були вручені подяки викладачам.

За цієї нагоди у приміщенні КЗ "Дитяча школа мистецтв БСТГ" відбулася церемонія нагородження дипломами та цінними подарунками. До привітань радо долучилися заступниця Білокуракинського селищного голови Наталія Вервейко та начальник відділу культури і туризму Білокуракинської селищної ради Володимир Аполлонов.

Музичній школі Білокуракинщини є чим пишатися - тут працюють талановиті викладачі і навчаються талановиті діти, які несуть добру славу на всю Україну та світ! Молодці! Громада пишається вами!