День Європи в бібліотеці.

Дата: 18.05.2021 15:18

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Це свято нам вкотре нагадує, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. На урок-гру «Знайомство з Європою» до дитячої бібліотеки завітали учні 3-Б класу (кл.кер. Попова Т.В.). Присутні здійснили подорож по країнах Європейського Союзу, ознайомились з видатними пам'ятками культури, а також взяли участь у грі «Про Європу в лабіринтах», відгадали «Фінворд», відгадували країни за описом та інше. Але родзинкою уроку стало те, що за кожну правильну відповідь дітям нараховувались «єврики». Дітлахи святкували, веселилися, грали та фотографувалися.

Сподіваємося, що цей день вони запам’ятають надовго. Захід пройшов на "одному диханні". День Європи – це гарна нагода дізнатися більше про сусідні країни, зібратися разом та порозважатися.