Про проведення чергового засідання опікунської ради Білокуракинської селищної ради

Дата: 18.05.2021 09:00

17 травня 2021 року в приміщенні Білокуракинської селищної ради під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталії Вервейко проведено засідання опікунської ради.

На порядку денному розглядалося питання про  надання до суду подання про призначення  опікуна  над повнолітньою особою, яка є особою з  інвалідністю з дитинства І групи (підгрупа А) та проживає на території Білокуракинської селищної територіальної громади.

За результатами обговорення та розгляду документів членами опікунської ради у складі представників структурних підрозділів селищної ради, Білокуракинського бюро правової допомоги Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та запрошеного лікаря-невролога КНП «Білокуракинська багатопрофільна лікарня»  було прийняте  відповідне рішення про надання до суду відповідного подання.

Відділ соціального захисту населення Білокуракинської селищної ради