Дата: 05.05.2021 16:55

З 26 по 30 квітня у Білокуракинській гімназії проходив тиждень математики, інформатики та фізики. Учні були залучені до різноманітних заходів, які викликали у них неабиякий інтерес та зацікавленість.

Тиждень розпочався з оновлення інформаційного куточка на тему «10 принципів, для чого потрібно вивчати математику, інформатику, фізику», «Математика, інформатика та фізика у повсякденному житті».

Учні 10 та 11 класів зустрілися за круглим столом «Через знання – до перемог». Діти давали відповіді на запитання з інформатики, математики, фізики.

Учні 8 класу провели брейн-ринг «Задачі атакують», пропонуючи розв’язати дітям цікаві логічні задачі та головоломки з інформатики. Математичний турнір пройшов у семикласників. Багато емоцій викликав у дітей 9 класу перегляд відео «Безпечний інтернет». Вони із задоволенням взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет 2.0»

Загалом, тиждень мав насичену різноманітними заходами програму. Було підготовлено та проведено вікторини, квести, брейн-ринги, у ході яких учні мали можливість проявити свої здібності: логіку й ерудицію.