Луганська область, Сватівський район

Нещодавно учнів Шапарівської гімназії нагородили Дипломами переможців у природознавчій грі "Геліантус"

Дата: 15.04.2021 13:57

Нещодавно учні Шапарівської гімназії брали участь у конкурсах. Вчора відбулося підведення підсумків та нагородження.

Дипломами переможців у природознавчій грі "Геліантус" нагороджено Дубіну Анну (2 кл.) та Єщенко Кристину (3 кл.), сертифікати учасників отримали: Корочкіна Вікторія, Марченко Мілана (3 кл.), Безгубенко Віта, Дубіна Роман (4 кл.), Забайрачний Олексій (8 кл.).

Відзнакою нагороджено Пітеляк Анастасію (3 кл.) за успішне проходження всіх етапів конкурсу імені Петра Яцика.

За участь у конкурсі читців "Лісова пісня & Кобзар-online" грамотами нагороджено Пітеляк Маргариту та Степаненко Дарину (8 кл.).

Вітаємо всіх учасників, бажаємо успіхів і нових звершень. Ми пишаємося вами!