Дата: 15.04.2021 09:56

Фото без описуВесна вже починає бавити нас своїми фарбами. Не випадково саме квітень має багато дат, присвячених природі. Розпочалася активна діяльність шкільного лісництва " Плекаємо майбутнє в сьогоденні." На протязі двох днів учні 5, 6, 9, 10 класів Нещеретівської гімназії висадили на території навчального закладу дворічні дубки, які були вирощені власними силами в шкільному лісництві. Жолуді були зібрані на 300-річному дубові в місті Броди і посіяні нашими учнями в 2018 році у рамках проекту "З' єднанні серцем".

Правильність висаджування молодих дубків пояснив лісничий Олексіївського лісництва Світличний О.І., який власноруч долучився до справи.

Також було доповнено шкільний фруктовий сад яблунями, грушами, горіхами.

Спільна праця- відмінний результат!