В КЗДО «Сонечко» нещодавно пройшов методичний тиждень педагогічної майстерності вихователів «Від перших сходинок до вершини досконалості»

Дата: 02.04.2021 09:54

«Навіть найдосвідченіший педагог

не повинен зупинятися на досягнутому.

Від зупинки на місці неминуче почнеться відставання.»

В.О.Сухомлинський

Під таким гаслом в КЗДО «Сонечко» проходив методичний тиждень педагогічної майстерності вихователів «Від перших сходинок до вершини досконалості». Педагоги протягом тижня продемонстрували високий рівень своєї майстерності та представили досвід своєї роботи з використанням інноваційних педагогічних технологій шляхом колективних переглядів організованої навчальної діяльності та інших форм роботи з дошкільниками. Метою цього заходу є підтримка ділового тонусу вихователів, допомога в подоланні труднощів, відкриття шляху до пошуку, ініціативи й творчості. На одному з таких колективних переглядів побувала і начальник відділу освіти Білокуракинської селищної ради Любов Зубкова. Вона наголосила на тому, що в нашому колективі міцно переплелися набутий роками мудрий досвід педагогів старшого покоління та ентузіазм молодих спеціалістів, які успішно доповнюють один одного. Але педагогічна майстерність не може зупинятись, вона повинна постійно розвиватись та удосконалюватись. А це - наполеглива праця, пошук, робота над собою, практика, аналіз своїх дій. Проте, найважливіший елемент – бажання досягнути педагогічної майстерності та любов до дітей. І ми вважаємо, що всі побажання Л.І.Зубкової наш дружній колектив виконає залюбки.