Учні молодших класів Нещеретівської гімназії взяли участь у Весняному квесті

Дата: 31.03.2021 11:26

"Ой весно, ой красунечко, де ж ти забарилася?". Під таким девізом учні молодших класів Нещеретівської гімназії взяли участь у Весняному квесті. Кожен клас подорожував станціями та виконував різноманітні завдання. Вгадували казку та називали казкових героїв, назви дерев за зовнішнім виглядом та формою листочків, давали відповіді на запитання, грали в ігри "Веселий швидкоступ", "Так чи ні?", "Скоромовка", " Відгадай пташку". Пригадали, які пташки є перелітними, а які зимуючими. Відвідали станції" День Землі" і " День води" та дійшли висновку про необхідність збереження водних ресурсів. За картинками назвали дикі первоцвіти та наголосили на тому, що вони занесені до Червоної книги України як такі, які не можна знищувати. А ще діти танцювали, клеяли краплинки із секретними мріями, вирізали листочки та квіточки і прикрашали ними Зимове дерево, щоб воно нарешті стало Весняним. І всі сподіваємося, що Весна спостерігала за нами і їй сподобалися наші розваги. Тож вона тепер поспішатиме на шкільне подвір'я. Весно, ми тебе чекаємо!