У Білокуракинській СТГ почалися роботи зі створення центру соціальної підтримки сім’ї
В Білокуракинській громаді розпочались ремонтні роботи у будівлі, в якій буде розташований центр соціальної підтримки сім’ї. Створення центру - другий компонент проекту “СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громаді”, який реалізує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Німецького уряду та Німецького державного банку розвитку (KfW). Під час першого етапу команда проекту разом із громадою визначала, які послуги необхідні мешканцям, розробляла програму розвитку соціальних послуг та навчала соціальних працівників.
Центр соціальної підтримки сім’ї з’явиться по вул. Базарній, 22. і займатиме більше 60 квадратних метрів. На його ремонт і облаштування проект виділив більше 2,5 млн грн.
Мешканці Білокуракинської громади зможуть звернутись до центру для отримання нових соціальних послуг, зокрема планується запровадження:
- послуги тимчасового денного перебування дітей (до 4 годин)
- послуга з розвитку позитивного батьківства (батьківські зустрічі, навчання батьків)
- послуги психолога і логопеда
- послуги соціальної адаптації для молодих сімей
- послуги медіації (допомога у вирішенні конфліктів)
Також у центрі будуть надаватись послуги, які і раніше були доступні у громаді. Зокрема, послуги соціальної профілактики, соціального супроводу та інші базові соціальні послуги, які надають соціальні фахівці згідно з потребами населення. Соціальні працівники пройшли навчання, аби ще більш ефективно і якісно надавати допомогу мешканцям громади. Відкриття центру заплановано на літо 2021 року.