20 березня було проведено відкритий Кубок Білокуракинської селищної територіальної громади з футзалу на майданчику зі штучним покриттям

Дата: 23.03.2021 09:33

20 березня 2021 року  було проведено відкритий Кубок Білокуракинської селищної територіальної громади з футзалу на майданчику зі штучним покриттям.

У змаганнях взяло участь 8 команд які було поділено на дві групи.

Група А(ігри проходили на КУ БФСК «Здоров′я»):  с. Паньківка, с. Шапарівка, Лозно-Олександрівська СТГ, ДЮСШ.

Група В (Ігри проходили на території Білокуракинської гімназії):  с. Просторе, с. Нещеретове, с. Тимошине,  Дніпро.

Після матчів у групах було виявлено 2 пари півфіналістів.

Перша пара: с. Паньківка – с. Тимошине. В основний час рахунок гри  3-3, а в післяматчевих пенальті сильнішими були гравці с.Паньківки.

Друга пара: Дніпро – ДЮСШ. Рахунок гри 2-1 на користь ДЮСШ.

У матчі за 3 місце зустрілися між собою Дніпро та с. Тимошине. Перемогу одержала команда Дніпро.

У фіналі зустрілися команди с. Паньківка та ДЮСШ. З рахунком 3-2 перемогу одержали гравці с. Паньківки.

Команда переможець була нагороджена кубком, медалями та грамотами,  а всі гравці команд-призерів медалями та грамотами Білокуракинської селищної ради та КУ БФСК «Здоров′я».