17 березня було проведено робочу зустріч щодо вирішення нагальних питань родин, які опинились у складних життєвих обставинах

Дата: 18.03.2021 15:15

17 березня 2021 року у рамках проведення профілактичних рейдів «Діти вулиці», «Родина» відділом Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради за участі працівників Білокуракинського бюро правової допомоги Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, начальника сектору взаємодії з громадами відділу превенції Сватівського РВП ГУНП в Луганській області, старости сіл Нещеретове, Калинівське Білокуракинської селищної ради та фахівця із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської СТГ проведено робочу зустріч щодо вирішення нагальних питань родин,  які опинились у складних життєвих обставинах, зокрема оформлення  документів для придбання житла родиною опікуна 6-ти дітей, позбавлених батьківського піклування, яка перебуває під соціальним супроводом, а також було проведено відповідну профілактично-роз’яснювальну роботу з батьками дітей щодо порядку та підстав для поновлення в батьківських правах.

Відділ Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради