Дата: 22.02.2021 11:25

Напередодні Дня героїв Небесної Сотні учні Нещеретівської гімназії вшановували загиблих сміливців Євромайдану. Пройшов зворушливий захід "Свічка пам'яті", який підготували та провели учитель історії Силкіна Г.Д. та її учні. Неймовірна атмосфера патріотизму була створена засобами відео, музики, пісні, поезії та палких слів педагога і ведучих. Присутні задумалися про роль подій 2013 - 2014 років у розбудові нашої державності. Діти згадали поіменно всіх Ангелів Майдану та переглянули їх фотографії. Далі заходи продовжилися. На початку четвертого уроку весь колектив навчального закладу вшанував героїв хвилиною мовчання. Організатори разом з дітьми провели акцію "Ангели майдану" та створили інформаційно - наочну галерею пам'яті і шани. Жоден гімназист не залишився осторонь, класні керівники в кожному класі обговорили ці події, допомогли учням у створенні галереї.